top of page
פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב

לחבר בין סרטוני הוידאו שלכם לקהל היעד שלכם.

ברוכים הבאים לשירות הפרסום שלנו ב-YouTube


העליתם סרטונים ליוטיוב? רוצים שיהיו להם הרבה יותר צפיות? 
רוצים למתג את העסק שלך באינטרנט? 
בשביל זה אנחנו כאן!


גלה את הפוטנציאל העצום של YouTube והגע לקהל היעד שלך עם שירות הפרסום המקיף שלנו ב-YouTube. כחברת קידום אתרים מובילה, אנו מבינים את כוחו של שיווק וידאו ואת היכולת שלו לרתק את הצופים. צוות המומחים שלנו מחויב לעזור לעסק שלך לשגשג על ידי מינוף טווח ההגעה העצום והמעורבות של הפלטפורמה של YouTube. תן לנו להדריך אותך בעולם הפרסום ב-YouTube ולמקסם את הנראות וההמרות של המותג שלך.


למה פרסום ביוטיוב?
 

 

 • טווח הגעה מסיבי:
  YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים בחודש. הוא מציע הזדמנות שאין שני לה להציג את המותג, המוצרים או השירותים שלך לקהל רחב ומגוון. עם שירות הפרסום שלנו ב-YouTube, אנו עוזרים לך להתחבר לבסיס המשתמשים האדיר הזה ולהרחיב את טווח ההגעה של המותג שלך מעבר לערוצי הפרסום המסורתיים.
   

 • תוכן ויזואלי מרתק:
  תוכן וידאו הפך לחלק בלתי נפרד מהחוויה המקוונת של הצרכנים. הפלטפורמה המרתקת של יוטיוב מאפשרת לך ליצור מודעות חזותיות שובות לב המהדהדות את קהל היעד שלך. צוות המקצוענים היצירתיים שלנו מבין את אמנות הסיפור בווידאו ויעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי ליצור מודעות מושכות שמעבירות ביעילות את המסר של המותג שלך ומושכות את תשומת הלב של הצופים.
   

 • מיקוד:
  פרסום ב-YouTube מספק מגוון רחב של אפשרויות מיקוד כדי להבטיח שהמודעות שלך יוצגו לקהל הנכון. אנו עוזרים לך להגדיר נתונים דמוגרפיים ספציפיים, תחומי עניין, מילות מפתח, ואפילו קהלי שיווק מחדש כדי להעביר את המסר שלך לאלו שסביר להניח שיתעניינו בהצעות שלך. מיקוד מדויק זה ממזער הוצאות פרסום מבוזבזות וממקסם את ההשפעה של מסעות הפרסום שלך.
   

 • פורמטים שונים של מודעות:
  YouTube מציע מגוון פורמטים של מודעות שיתאימו ליעדי השיווק ולתקציב שלך. ממודעות וידאו שניתן לדלג עליהן ולא ניתן לדלג עליהן ועד למודעות תצוגה ומודעות שכבת-על, אנו מסייעים לך בבחירת הפורמט המתאים ביותר עבור יעדי מסע הפרסום שלך. המומחיות שלנו מבטיחה שהמודעות שלך משתלבות בצורה חלקה בחוויית הצפייה ב-YouTube, מייצרות מעורבות גבוהה יותר ומניבות המרות.
   

 • תוצאות מדידות:
  שקיפות ותובנות מונעות נתונים הן הליבה של שירות הפרסום שלנו ב-YouTube. אנו מספקים ניתוח ודיווח מפורטים כדי לעקוב אחר הביצועים של מסעות הפרסום שלך. מספירת צפיות וזמן צפייה ועד שיעורי קליקים והמרות, אנו מודדים את המדדים החשובים לך. מידע זה מאפשר לך לקבל החלטות מושכלות, לייעל את אסטרטגיית המודעות שלך ולהשיג החזר גבוה יותר על ההשקעה (ROI).
   

 • ניהול מסע פרסום מקיף:
  מהרעיון ועד לביצוע ואופטימיזציה מתמשכת, הצוות שלנו מטפל בכל היבט של מסע הפרסום שלך ב-YouTube. אנו עורכים מחקר מילות מפתח מעמיק, יוצרים ומבצעים אופטימיזציה של מודעות הווידאו שלך, מנהלים את הצעות המחיר והקצאת התקציב, ומנטרים ומתקנים באופן רציף את מסעות הפרסום שלך כדי להבטיח ביצועים מיטביים. עם המומחיות שלנו, אתה יכול להתמקד בעסק הליבה שלך בזמן שאנו מניעים את הצלחת הפרסום שלך ב-YouTube.
   

מדוע לבחור בנו?
 

 1. ניסיון וממומחיות:
  כחברת קידום אתרים מבוססת, יש לנו ניסיון רב בשיווק דיגיטלי והבנה עמוקה של האקוסיסטם הפרסומי של YouTube. צוות המקצוענים המוסמכים שלנו נשאר מעודכן בטרנדים, הטכניקות והשיטות הטובות ביותר כדי לספק תוצאות יוצאות דופן.
   

 2. אסטרטגיות מותאמות אישית:
  אנו מכירים בכך שכל עסק הוא ייחודי, עם מטרות וקהל יעד משלו. אסטרטגיות הפרסום שלנו ב-YouTube מותאמות לדרישות הספציפיות שלך, ומבטיחות שהקמפיינים שלך יתאימו עם זהות המותג שלך ויהדהדו עם הלקוחות שלך.
   

 3. גישה מונעת החזר ROI:
  ההתמקדות שלנו היא באספקת תוצאות מדידות ומקסום ההחזר על ההשקעה שלך. 
   

רתום את הכוח של פרסום YouTube

אמצו את הפוטנציאל העצום של פרסום YouTube וקחו את המותג שלכם לגבהים חדשים.

 

אפשרויות הפרסום ביוטיוב

מודעות באמפר (Bumper ads):

פרסומות וידאו קצרה באורך 6 שניות להגברת המודעות למותג שלך!

 

מודעת באמפר היא מודעת וידאו קצרה שמופעלת לפני, במהלך או אחרי סרטון אחר ב-YouTube או ברשת המדיה. סרטון באורך 6 שניות או פחות ולצופים אין אפשרות לדלג על המודעה. מתי נשתמש במודעה זו? כשרוצים להגיע לקהל רחב ולהעביר מסר קצר.

 

 • עלות ממוצעת לצפייה – בין 1 ל-8 אגורות.

 

TrueView Video Discovery

מודעות בתצוגה (TrueView Video Discovery):

סרטונים מקודמים בתוצאות החיפוש של יוטיוב.מודעת video discovery שלך כוללת תמונה וטקסט. ניתן להציג אותה בתוצאות החיפוש של YouTube, לצד סרטונים קשורים, בדף הבית של YouTube או באתרים ואפליקציות של שותפים. תשלם רק כאשר מישהו ילחץ על המודעה כדי לצפות בסרטון שלך. מתי נשתמש במודעה זו? להצגת סרטונים היכן שגולשים מבצעים חיפושים או לצד סרטוני יוטיוב אחרים שקהל היעד שלכם צופה בו.

 

 • עלות ממוצעת לצפייה – בין 10 ל-40 אגורות.

 

TrueView in-stream

מודעות TrueView in-stream בסרטון:

פרסומות בתוך סרטונים שניתן לדלג עליהם לאחר 5 שניות.מודעת הווידאו שלך מופעלת לפני סרטון אחר ב-YouTube. הצופים יכולים לבחור לדלג על המודעה לאחר 5 שניות. אתה משלם אם הצופה ממשיך לצפות במשך 30 שניות (או במשך כל הסרטון אם הוא נמשך פחות מ-30 שניות) או אם הוא מגלה מעורבות בסרטון - בהתאם למה שיקרה קודם.

 

 • עלות ממוצעת לצפייה – בין 10 ל-40 אגורות.

 

צורות טירגוט ביוטיוב

טירגוט לפי קהלים

 • טירגוט לפי תחומי עניין.

 • דמוגרפיה - גיל, מין, מצב משפחתי.

 • אזור גאוגרפי.

 • רימרקטינג (שיווק מחדש)

טירגוט לפי תוכן

 • טירגוט ערוצי או סרטוני יוטיוב ספציפיים.

 • טירגוט לפי מילות מפתח.

 • טרגוט לפי נושאים.

להצעה משתלמת לפרסום ביוטיוב לעסק שלך - השאר פרטים:

bottom of page